TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

M-1 Tek Kafa Kapitone Makinası
Mert Makina

M-1 Tek Kafa Kapitone Makinası

M-1 Tek Kafa Kapitone Makinası

Ürün Açıklaması

Endüstri 4.0 standartlarına uygun olarak ürettiğimiz makinemizin verilerini internet ortamından rahatlıkla takip edebileceksiniz. Tüm elektronik ve elektrik aksamları Siemens ürünlerinden oluşmaktadır. Üzerindeki yazılımıyla akıllı bir sisteme sahip olan makinemiz, dakikada 3500 devir hızla çalışmaktadır. Büyük ekranı, içerisinde bulunan desenleri ve istenildiği zaman kolayca yükleme yapabilme imkanlarıyla eşsiz özelliklere sahip olacaksınız. Çene dikişlerinde farklı aralıklarda işlem ve minimum hata payına sahip hassasiyetle kesim yapabileceksiniz. Birçok akıllı uyarı sistemiyle birlikte elektrik tasarrufu sağlayabileceksiniz. Uzun ömürlü, yeni nesil akıllı sistemlere ve geniş işlem kapasitesine sahip M-1 Tek İğneli Tek Kafa Kapitone makinamız ile işinize çağ atlatacaksınız.

M-1 Tek Kafa Kapitone Makinası özellikle yüksek kapasite de çalışmak istemeyen yatak, kanepe, koltuk ve ev tekstili üreticileri için daha düşük maliyetli olarak tasarlanmıştır. M-1 Tek Kafa Kapitone Makinasından tek farkı üretimin tek kafa yapılarak daha düşük kapasitede üretim yapılmasıdır. 

Kapitone üretiminde kullanılan M-1 tek iğne Kapitone Makinası yüksek hassasiyet ve kalın malzeme kullanımında en iyi seçimidir. Yüksek hassasiyet ve üretim kapasitesi ile sınırsız desen programlı İki dikiş kafasının asimetrik sürücü sistemiyle çalışması bu makinanın en önemli özelliğidir. Yeni nesil kapitone makinesi her türlü sanayi, tekstil, otomotiv, ev tekstili İçin yüksek kaliteli kapitone, yatak paneli, yorgan, her türlü kılıf, kıyafet ve uyku tulumları üretimini sağlamaktadır. Ayarlanabilir presleme ayağı sayesinde sünger, visco, lateks, ipek, pamuk, elyaf, tela, jakarlı kumaşlar, örme kumaş, deri gibi 10 cm'e kadar farklı katmanlardan oluşan maksimum kalınlıktaki malzemelerin yanı sıra en ince malzemelerle de çalışabilmektedir. Bu tam otomatik makine beslenme, germe, kapitone ve kesme gibi tüm süreçleri içerisinde barındırır. Bu makine, en yüksek hızda, düşük maliyetle yüksek kaliteli ürün fırsatı sunuyor. Bu makinada dayanıklılığı ve verimliliği, tasarım ve moda ile buluşturduk.

Ürün Tanımı Tek Kafa Kapitone Makinası
Maksimum Dikiş Hızı 3500 rpm
İlmek Boyu 2 mm - 7 mm
Maksimum Kapitone Kalınlığı 10 cm
Dikiş Kafası Sayısı 1
Dikiş Kafası Dürkopp Adler 867
Dikiş Tipi Kilit Dikiş
Masura Tipi Battal Boy Dürkopp Adler XXL
Önerilen İğne Kalınlığı 120-160
Maksimum Kumaş Genişliği 250 cm
Maksimum Dikiş Alanı 230 cm x 250 cm
Hazır Olan Desen Adedi 800+
Otomatik Boy Kesim Mevcut
Otomatik En Kesim Mevcut
Otomatik Alt ve Üst İp Kesme Mevcut
İp Koptu Sensörü Mevcut
Masura Bittiğinde Otomatik Durma Sistemi Mevcut
Desen Çizim Programı Mevcut
Malzeme Besleme Sistemi 5+1
Ağırlık 4000 kg
Hava 6 bar
Voltaj 3 Faz 380V
Güç 4.5 kW
Nakliye Alanı 2.3 m x 8 m
CE Sertifikası Mevcut