TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

M-7800 Otomatik Yatak Hotmelt Tutkallama Hattı
Mert Makina

M-7800 Otomatik Yatak Hotmelt Tutkallama Hattı

M-7800 Otomatik Yatak Hotmelt Tutkallama Hattı

Ürün Açıklaması

M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Yapıştırma Hattı, yatak üretimi için mevcut en hızlı hotmelt tutkallama çözümü olarak bilinir. Yüksek kapasiteli yatak üretiminin taleplerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanan bu son teknoloji ürün serisi, verimlilikte yeni bir standart oluşturur. Geleneksel tutkal makinalarından farklı olarak M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Yapıştırma Hattı, yapıştırma işlemine başlamadan önce otomatik merkezleme özelliği sunar. Bu çığır açıcı özellik, çevre tutkal kafalarının hareket süresini en aza indirerek yapıştırma işlemini önemli ölçüde hızlandırır. Ortalanmış malzeme yalnızca yapıştırma hızını artırmakla kalmaz, aynı zamanda montaj verimliliğinin artmasına da katkıda bulunur. Operatörler montaj tablasının her iki tarafına da eşit erişime sahiptir ve bu da malzeme taşıma işlemini kolaylaştırır. Hem sünger hem de torba yaylı yataklar için özel olarak tasarlanan M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Tutkallama Hattı, optimum performansı garanti eder. Montaj ve besleme robotlarıyla kusursuz entegrasyonu, genel operasyonel verimliliği daha da artırır.

M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Yapıştırma Hattı, yatak üretimi için mevcut en hızlı hotmelt tutkallama çözümü olarak bilinir. Yüksek kapasiteli yatak üretiminin taleplerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanan bu son teknoloji ürün serisi, verimlilikte yeni bir standart oluşturur.

 

Geleneksel tutkal makinalarından farklı olarak M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Yapıştırma Hattı, yapıştırma işlemine başlamadan önce otomatik merkezleme özelliği sunar. Bu çığır açıcı özellik, çevre tutkal kafalarının hareket süresini en aza indirerek yapıştırma işlemini önemli ölçüde hızlandırır. Ortalanmış malzeme yalnızca yapıştırma hızını artırmakla kalmaz, aynı zamanda montaj verimliliğinin artmasına da katkıda bulunur. Operatörler montaj tablasının her iki tarafına da eşit erişime sahiptir ve bu da malzeme taşıma işlemini kolaylaştırır.

 

Hem sünger hem de torba yaylı yataklar için özel olarak tasarlanan M-7800 Otomatik Yüksek Hızlı Tutkallama Hattı, optimum performansı garanti eder. Montaj ve besleme robotlarıyla kusursuz entegrasyonu, genel operasyonel verimliliği daha da artırır.